הלוגו של יופרס על רקע כחול

האחסון המוביל בארץ לאתרי וורדפרס – uPress

אם יש לכם אתר וורדפרס או שאתם מתכננים להקים אחד, אחד המרכיבים שהכי חשוב לקחת בחשבון הוא שימוש באחסון איכותי.

אם האתר שלכם הוא במקרה גם אתר וורדפרס, המאמר הזה יהיה לכם רלוונטי במיוחד, כי הפעם אנחנו רוצים לסקור את אחסון הוורדפרס הכי טוב שאנחנו מכירים בישראל. אנחנו מדברים על אחסון באמצעות חברת יופרס (טוב נו, עשינו לכם ספוילר כבר בכותרת לא נורא ?).

בתור אנשי אינטרנט עם ניסיון, אנחנו יכולים לציין שהחבר'ה ביופרס הם מספקי השירות הטובים בתחום האינטרנט שנתקלנו בהם בשנים האחרונות, מרמת המוצר (האחסון) ועד המקצועית במתן השירות גם ביחס לספקי שירות אחרים באותו התחום.

בסקירה למטה אנחנו הולכים להסביר למה אנחנו אוהבים את יופרס ולמה הם אחסון וודפרס כ"כ מומלץ. אנחנו גם נסביר כיצד אפשר לקבל הנחות כולל קופון כדי להוזיל משמעותית את האחסון דרכם.


מה זה אחסון וורדפרס מנוהל?

אחד הייתרונות המרכזיים של יופרס לעומת כמעט כל אחסון שקיים בישראל הוא בכך שהאחסון שהם למעשה מציעים הוא אחסון וורדפרס מנוהל או באנגלית Managed WordPress Hosting.

למה הכוונה? 

אולי זה המילה מנוהל נשמעת כאילו יש איזה מישהו אישי שמנהל לך את האחסון והאת, שזה היה יכול להיות נחמד, אבל זה לא הכוונה במקרה הזה ?

למעשה כשמדברים על אחסון וורדפרס מנוהל, הכוונה בכך שחברת האחסון מתמחה ספציפית באחסון אתרי וורדפרס מה שמאפשר לאותה חבר לתת את התשתית הטובה ביותר והשירות המקצועי ביותר כשזה נוגע לאתרים מבוססי וורדפרס.

לכם בתור לקוחות זה מאפשר לקבל הטכנולוגיה הטובה ביותר לאחסון האתר שלכם, מה שמשפיע באופן משמעותי על מהירות האתר, האבטחה שלו ויכולת הניהול של האתר או האתרים שלכם.

בואו קצת נפרט על היתרונות של יופרס כסוג של אחסון וורדפרס מנוהל.

מהירות האחסון

אחד הדברים החשובים בכל אתר הוא לאפשר אתר שעולה זריז עבור הגולשים.

מהירות האחסון משפיעה מאוד על חווית השימוש של המבקרים באתר – ככל שהאתר יגיב בצורה מהירה יוצתר חוויית השימוש תהיה חלקה ומהנה יותר, מה שעוזר להשאיר את הגולשים באתר.

אחד היתרונות המרכזיים של יופרס על כמעט כל חברת אחסון אחרת היא המהירות, בטח שמדברים על אחסון אתרי וורדפרס.

במקרים של אתרים כבדים, מהירות אחסון טובה חשובה גם לשיפור הדירוג האתר במנועי החיפוש, שמתחשבים גם הם במהירות האתר כשהם מדרגים את האתרים השונים ברשת.

היכולת של יופרס לספק אחסון מהיר היא לא משהו הבטחה תיאורטית או שיפור זניח ולא ממש מורגש.

מניסיוננו האישי וגם מניסיונם של לא מעט אנשים אחרים, העברה של אתר לאחסון ביופרס העלתה משמעותית את מהירות האתר ללא צורך בשום שינוי חיצוני, כמו שימוש בתוסף או תשלום למפתח חיצוני שיטפל בעניין עבורכם.

הנה לדוגמה מבחן מהירות שנעשה באתר שמאוחסן ביופרס (הבדיקה נעשתה משרתי pingdom בגרמניה). מדובר בתוצאות מצוינות בתחשב בזה שלמעט כיווץ תמונות לא נעשתה בו עבודה מממוקדת (ע"י מתכנת למשל) להאצת האתר, למעט האחסון שלו ביופרס.

תוצאות מבחן מהירות לאתר יופרס

הסיבה ליכולת לספק זמני טעינה מעולים לאתרים נובעת מתוך פיתוח הטכנולוגיה והאופטימיזציה שיופרס פיתחה ועושה בה שימוש עבור כל האתרים שמאחוסנים אצלם.

הטכנולוגיה מתבססת על ניהול מתקדם וחכם של זיכרון מטמון ומסדי נתונים של האתר, הכל בהתאמה כמובן לאתרי וורדפרס. הם אפילו נתנו לקסם הזה שם SuperCache ??‍♂️

מעבר לטיפול המתקדם בקבצים, יופרס משקיעה גם בחומרה איכותית, האתרים מאוחסנים על כונני SSD מהירים במיוחד. שילוב תשתית האחסון המהירה עם הטכנולוגיה הייחודית של יופרס מאפשרים מהירות אתר ללא תחרות.

ועוד דבר קטן לגבי המהירות. עוד גורם חשוב שעוזר לאתרים למהירות באתרים שפונים לשוק הישראלי הוא בכך שיופרס היא חברה ישראלים עם שרתים בישראל, זאת נקודת פתיחה שמקצצת זמני טעינה ביחס לשרתים בחו"ל, גם לטובים שבניהם.

ומה עם המצב ההפוך כשיש לכם אתר שפונה לקהל בחו"ל? אין בעיה גם פה יש ליופרס שני דברים שידאגו שהאתר שלכם יספק אחסון מהיר.

תוכלו לבחור האם לאחסן את האתר שלכם באירופה או ארה"ב במקום בישראל.

כמו כן, תוכלו לעשות שימוש ב-CDN (חינם מהחבילה המקצועית) שמייצר עותקים וירטואלים של האתר שלכם רשת לגישה מהירה יותר ממדינות שונות.

אבטחה וגיבוי

דבר נוסף מאוד חשוב באחסון אתרים הוא נושא האבטחה.  

פריצה לאתר אחרי שהשקעת בו זמן וכסף ושיבוש הפעילות שלו,  יכול לגרור לא מעט כאב ראש ואפילו להפסדים עלויות כספיות. בעסקים מסוימים שמתבססים על האתר זה יכול להוביל הפסד כספי משמעותי.

לא פלא שנושא האבטחה כאוב להרבה בעלי אתרים שחווה בעיות אבטחה באתרים שלהם,  במיוחד כשהרבה מהם לא קיבלו מענה טוב מחברת האחסון שלהם בזמן אמת כשקרתה פריצה לאתר.

עוד כדאי לציין שנושא האבטחה רגיש במיוחד במערכת וורדפרס משום שמדובר במערכת בניית אתרים מאוד נפוצה, כך שהרבה האקרים מנסים לנסות לתקוף אותה מכל מיני כיוונים, כמו למשל דרך תוספים ותבניות לא מעודכנים שקיימים בהרבה אתרים.

כלי האבטחה של uPress

כדי לספק אבטחה ברמה מיטבית החבר'ה ביופרס פיתחו כמה כלים לניטור אוטומטי וכלים לטיפול ידני בפרצות אבטחה:

שכבת ההגנה הראשונה היא חומת אש (Firewall) שחוסמת ניסיונות מגוון דרכים שבהם מנסים להתקיף ולפרוץ את האתר שלכם, ולחסום אותן באופן אוטומטי ולמנוע מראש בעיות.

שכבת הגנה נוספת היא כלי מבצע סריקות אבטחה באופן תדיר וכך מאתר ניסיונות פריצה או פעולות חשודות בשרתים. גם פעולה זאת בפני עצמה מונעת חלק גדול מניסיונות הפגיעה באתרים.

כשכבת הגנה שלישית יופרס טיפלו בעוד שנפוצה בעיה באחסונים רבים שיתופיים בהם האתר שלכם חולק את האחסון עם אתרים נוספים, מה שחושף אותו לפרצות באתרים שיושבים איתו באותו שרט.

בנוסף יופרס דאגו לבידוד של האתר שלכם מהאתרים השכנים, כך שגם אם אתר אחר על השרת שלכם נפגע, האתר שלכם מוגן.

בנוסף לשכבות האבטחה יש את נושא המניעה מראש –  זאת בעזרת כלי נוסף שיופרס פיתחה נקרא WordPress Clinic והוא למעשה חלק בממשק הניהול.

הכלי מספק לכם מידע והמלצות לתיקון פרצות אבטחה נפוצות באתרכם. בין השאר תוכלו תצוגת תצוגה של לוח שנה שמציגה איזה שינוי נעשה מתי באתר אם במקרה אתם חושדים שיש פעילות חשודה באתר.

גיבוי האתר ושחזור מהיר

בנוסף לכל זה שכבות ההגנה הגנה, יש עוד משהו שעוזר לכם להוסיף לכם 'שכבת הגנה נפשית והוא גיבוי. אפשרות הגיבוי המתקדמות של יופרס שדואגות לאתר שלכם גם אם איכשהו מישהו הצליח לחדור את כל שכבות ההגנה.

המערכת מגבה את האתרים באופן אטומטי 30 יום אחורה,  כך שאפילו אם חלפו כמה ימים לא שמתם לב שיש בעיות באתר (מישהו היה בחופשה בתאילנד? ?) , עדיין תהיה לכם מספיק זמן לחזור לגרסה תקינה.

שחזור גרסה קודמת מאוד פשוטה, בכמה לחיצות תוכלו לבחור את הגרסה התקינה האחרונה של האתר ולהעלות אותה לאוויר תוך זמן קצר.

פנל ניהול מתקדם

מעבר ניהול התוכן באתר הוודפרס שלכם, יש עוד פעולות תחזוקה שכדאי לעשות מידי פעם כדי לשמר על פעילות תקינה ומהירה של האתר.

פעולות תחזוקה כאלו נעשות דרך ממשק הניהול שמותקן בשרת ועוזר לכם לנהל את האתר 'מאחורי הקלעים'.  הממשק מאפשר לקבל מידע טכני על האתר (כמו כמות גולשים) לנהל קבצים, הרשאות, לבצע גיבויים ועוד.

מרבית חברות האחסון עושות שימוש בממשקים של חברות חיצוניות כמו Cpanel. העניין שלמשתמש הממוצע שחסר רקע טכני נרחב, השימוש בממשקים האלו הוא לא אינטואטיבי ומסובך.

ביופרס הגישה שונה. כחלק מהדרך היחודית שלהם לנהל אתרי וודפרס, הם פיתחו פאנל ניהול מיוחד בעברית שמותאם במיוחד לוורדפרס.

ממשק הניהול פשוט משמעותית מכלים חיצוניים, ומאפשרים לכל אדם עם הבנה בסיסית בממשקים אינטרנטיים לנהל בעצמו את האתר שלו בעזרת ארגון פשוט והסברים על האפשרויות השונות. ככה הוא נראה:

תמונה של ממשק הניהול של יופרס


ממשק הניהול, מפשט הרבה פעולות שונות שתרצו לעשות עם האתר שלכם, הנה שניים למשל:

תוכלו לבצע פעולות כמו ניהול הרשאות גישה ושיתוף האחסון (למשל עם לקוחות) בלי צורך ליצור משתמשים מחדש לכל אדם. כך אפשר לנהל כמות גדולה של אתרים תחת אותו משתמש.

ממשק הניהול גם יאפשר לכם ליצר סביבת פיתוח וירטואלית במהירות. זה מאפשר לכם כמובן לבנות אתר לפני שקנית כתובת דומיין.

ובאופן יותר ייחודי זה משמעותי כאשר רוצים לעשות שידרוגים משמעותיים באתר – ניתן לייצר עותק ולעבוד עליו בסביבה וירטואלית ולוודא שהכל פועל באופן מו-ש-ל-ם לפני שאתם עולים עם הגרסה המשודרגת לאוויר.  

תמיכה טכנית, תוספים ופינוקים נוספים

מעבר לכל הדברים המאוד משמעותים שציינו למעלה, יש ליופרס הרבה דברים נוספים שהופכים את השימוש במערכת למענה ויעיל, כדי לא לעשות סקירה באורך הגלות (גם גלות קצרה זאת גלות)  נציין עוד כמה מעניינים:

תמיכה טכנית בעברית – למרות מערכת ניהול המעולה והמידע באתר, לפעמים צריך גם תמיכה לנושאים ובעיות ספציפיות באתר שלכם. ליופרס יש צוות תמיכה ייעודי ומקצועי. ניתן ליצור איתם קשר דרך מערכת הניהול ואפילו בטלפון ?.

גישה לתוספי פרימיום בחינם – יופרס מאפשרת לכם גישה לתוספי פרמיום בחינם כמו Gravity From לעריכת טפסים מתקדמת, ACF pro לערכית נתונים גמישה, WP rocket להאצת האתר, Elemntor Extras שמרחיבה את יכולות הבילדר אלמנטור ועוד.

במידה ואתם זקוקים לתוספים האלו תוכלו לחסוך לכם עשרות דולרים בשנה.

דו"ח אחסון – דבר נחמד אחר שיופרס מאפשרים הוא קבלת במייל באופן קבוע דו"ח אחסון שנותן פירוט על מצב האתר, מסטיסטיקות מבקרים ועד עדכוני אבטחה. לא תצטרכו יותר לכתוב לכם ביומן לבקר באתר ולדרוש בשלומו. ?

יצירת כתובת IP שונות – נושא שחשוב למקדמי אתרים שזקוקים לכתובת שונות לכל לאתרים שהם מאחסנים. יופרס מאפשרים לייצר לאתרים השונים שלכם כתובותIP  שונות.

תיבות דואר ללא הגבלה – תוכלו ליצור לעצמכם תיבות דואר שונות עם הדומיין שלכם. זה חשוב למיתוג טוב יותר בעיני לקוחות וככתובת אמינה למערכות מסוימות, למשל מערכות דיוור במייל.

תעודת  SSLחינם – כל החבילות ביופרס כוללות תעודתSSL  בחינם. אתר מאובטח כבר הפך לדבר חובה מרגע שמנועי החיפוש דורשים את זה, כדי להתברג טוב בתוצאות חיפוש. תוכלו גם להגדיר ששרת האחסון ידע להקפיץ לכם כל בקשה חיפוש מ-HTTP לגרסה המאובטחת HTTPS.

כלי להעברת אתרים – יש לכם אתר במקום אחר ואתם רוצים להצטרף ליופרס? כלי להעברת אתרים יסייע לכם להעביר את האתר מהאחסון הקיים ליופרס. תוכלו גם להיעזר בתמיכה שלהם בעת הצורך.

עלות אחסון אתרים ב-uPress

עד כה דיברנו על כל היתרונות של יופרס, וכמו שראינו הם פתרון אידיאלי לאחסון של אתרי וורדפרס, במיוחד אם אתם פונים לשוק הישראלי.

עכשיו למשתנה חשוב נוסף ורלוונטי בבחירת שירות אחסון לאתר והוא עניין העלויות, אולי אתם כבר שואלים את עצמכם האם אחסון פרמיום שכזה יכול להיות במחיר משתלם?

רגע לפני שנדבר על הנחות נדבר על מחירי הבסיס של יופרס:

החבילה הבסיסית של יופרס בתשלום חודשי מתחילה מ-$15 מתאימה לאתר אחד, כאשר החבילה הבאה היא כבר של 3 אתרים ועולה $25 וחבילה של 10 אתרים ב- $50 (המחירים לא כוללים מע"מ).

אגב המחיר כולל העברת האתר שלכם מהאחסון הקיים, כדי שיהיה לכם מעבר קל וחלק, ויש גם 30 יום בחינם.

האם האחסון ב-uPress משתלם?

אז נכון לשם ההגינות נזכיר שיש בחו"ל אחסונים (חלקם גם באמת טובים) שמתחילים מכמה דולרים בודדים בחודש.

אבל ויש פה אבל גדול לגבי העלות – חלק גדול מהחברות האחסון בחו"ל מקפיצות את המחיר לאחר שנה באופן משמעותי, מה שהופך את חבילות האחסון לפחות זולות בטווח הארוך.

דבר שני, רוב החברות מציאות אחסון לוורדפרס אבל הן לא מתמחות אך ורק בוורדפרס, והחבילות שלהם שמותאמות לאתר וודפרס מהיר כבר יקרות יותר, אם בכלל קיימות כאלו אצלן.

חברות בחו"ל שכן מתמחות באחסון וורדפרס כמו WPengine ו-Kinsta גובות סכומים גבוהים יותר, גם ביחס לחבילות של uPress (חבילות הבסיס מתחילות מסביבות $30).

דבר שלישי, השרתים של החברות בחו"ל (באופן-לא-כזה מפתיע ?) לא נמצאים בישראל  מה שפוגע במהירות האתר לגולשים ישראלים.

ובכל זאת מחיר הוא בהחלט שיקול, במיוחד אם יש לכם אתר חדש עם מעט גולשים ולכן נראה לכם איך אפשר לחסוך בעלויות האחסון ביופרס:

הנחה + קופון לאחסון אתר ב-uPress

אז כדי בכל זאת להינות מהאחסון הכי איכותי שיש לאתרי וורדפרס בישראל יש שני דברים שתוכלו לעשות כדי לקצץ משמעותית בעלות ולקרב אותה לעלות של אחסונים הזולים.

דבר ראשון תוכלו לקחת חבילה שנתית שתיתן לכם הנחה + חודש נוסף חינם, כך שעל 13 חודשים העלות החודשית תהיה $13.8 במקום $15 לפני מע"מ.

בנוסף ארגנו לכם קופון עם הנחה קבועה לתמיד בנוסף להנחה שמוזכרת למעלה, כך שהמחיר כבר לא יהווה מכשול ותפנקו את עצמכם באחסון הכי טוב בשביל לאתר הוורדפרס שלכם.

מקופון הנחה ליופרס – קבלו הנחה קבועה 5% לכל החיים!

איך ממשים?
> היכנסו לאתר יופרס ובחרו חבילת אחסון דרך הקישור הזה (לחיצה תפתח בעמוד חדש)
> בחלון פרטי התשלום הוסיפו את הקוד (ראו תמונה ממש פה מתחת)
> לחצו על כפתור הזנת קופון והעתיקו את הקוד UP05NOBHI‎ אשרו וזהו ??


כדי להזין את הקופון יש לבחור חבילה וללחוץ בצד שמעל על "יש לי קוד קופון" (ראו חץ צהוב בתמונה).

חלון הרישום ליופרס


עכשיו נשאר לכם לסיימו למלא את פרטי החשבון וללחוץ על הרשמה.

כמו כן, במידה ותהיו מעוניינים בהנחה נוספת על תוכנית שנתית ניתן לעבור לחבילה הזאת ע"י לחיצה על המילה "חודש"  משמאל למחיר שמופיע בחלק השמאלי העליון.

זהו, מזל טוב! קיבלתם הנחה קבועה ותוכלו לאחסון את האתר שלכם באחסון הכי איכותי בישראל לאתרי וורדפרס. ✌

שתפו ותזכו בתהילה של 15 שניות!

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *